Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Overwatch
Klub otwarty
by Koone


Założony: 2016-06-04 19:00:42
Ostatnia aktywność: 2022-03-04 15:27:52
Postów na forum: 10
20 członków
Oglądany: 11218x

Zakup

BanMen001
BanMen001 - bojownik · 7 lat temu
Hej wszystkim

Sam nie posiadam jeszcze kopii gry ale grałem w betę i strasznie mi się ona spodobała więc przymierzam się do zakupu.

I tu mam pytanie do was - gdzie kupiliście grę i w jakiej cenie. Chodzi mi o to że jest ona dosyć droga i najlepsza cena jaką do tej pory znalazłem to w Media Expert za 199 zł.

Nie żebym uważał że gra nie jest warta tej ceny, ale mimo wszystko mile by było znaleźć troszkę taniej, bo u mnie niestety krucho ostatnio z funduszami.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2016-06-21 23:12:52
Koone
Koone - Superbojownik · 7 lat temu
Na allegro jeszcze tydzień temu była wersja z 5 skórkami dostępna w cenie 220 zł- oficjalny sklep blizzarda na allegro

Normalnie można kupić wersję ze skórką dla widowmaker za 260zł

Masz więc trzy opcje:

1. Zdecydujesz się na zakup w ME za 199
2. Poczekasz na promocje, Blizzard lubi przeceniać swoje gry o 30% i 50%, ale to może potrwać kilka miesięcy
3. Spróbujesz wygrać grę w jednym z wielu konkursów na FB czy oficjalnych stronach Blizzarda podczas większych imprez

Doskonale Cię rozumiem z kasą, sam się długo targałem z myślą o zakupie ale cena w ME jest naprawdę dobra (zapłaciłem 20zł więcej za skórki które nie są takie super i gdybym wiedział o ME to pewnie bym tam kupił)
BanMen001
BanMen001 - bojownik · 7 lat temu
Dzięki wielkie

Raczej chyba kupię w tym ME bo nie za bardzo uśmiecha mi się czekać jak tam na serwerach już się kształtują prosy . . .

A co do konkursów to znając moje szczęście wolę na nim nie polegać - w życiu wygrałem właściwie jedynie lampkę nocną - 20 lat temu w przedszkolu . . . i tylko dlatego że każdy coś wygrywał . . .

Zostaje mi więc trzecia opcja . . . na skórkach mi jakoś bardzo nie zależy więc myślę że podstawowa wersja będzie w sam raz . . .
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2016-06-06 20:51:48
Uczulony
Uczulony - Superbojownik · 7 lat temu
słyszałem ze mozna kupic za 160 na US batllenecie ale ile w tym prawdy to uj wie
giovannipaolo
giovannipaolo - bojownik · 7 lat temu
na battle necie można kupić za 30 euro chyba z tego co pamiętam i można jeszcze kombinować ze zmianą regionu i kupić za $30 ale ja tak nie kombinowałem więc w sumie nie wiem czy to sie opłaca i czy jest realne, bo później sie może okazać, że gramy na ameryce i wtedy enjoy gra z pingiem 300 D
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2016-06-21 23:13:43

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.