Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Wielbiciele prozy Pratchetta
Klub otwarty
by i10


Założony: 2012-03-29 11:15:32
Ostatnia aktywność: 2021-12-15 16:42:57
Postów na forum: 160
161 członków
Oglądany: 30788x

Ulubiona książka TP

i10
i10 - Skończył się na Kill'em All · przed dinozaurami
czyli co kto lubi, poleca
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2014-05-23 09:56:48
Mirmil
Mirmil - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak dla mnie to będzie "Thud!" (po naszemu chyba "Łup!"). Dlaczego? Hmm, może dlatego że lubię Vimesa -do dziś rżę gdy czytam jego straceńczą szarżę z okrzykiem "Czy to jest moja krowa??!!!".
Cóż więcej: wreszcie poznałem zasady tytułowej gry czy jak radzić sobie z natrętnym inspektorem.
Fandir
Fandir - Superbojownik · przed dinozaurami
W sensie jedna ulubiona książka?

Ciężko by było coś wybrać, ale na pewno moim ulubionym jest cykl o Straży Miejskiej. I o magach z NU. I w ogóle wszystkie :P
i10
i10 - Skończył się na Kill'em All · przed dinozaurami
jakbym MUSIAŁ wybrać to chyba "Dobry Omen" - nie z cyklu, ale rozkłada na łopatki
Nimradil
Nimradil - Superbojowniczka | GG: 39361558 · przed dinozaurami
Uwielbiam cykl o Lancre i Babci Weathervax, ale nie potrafiłabym chyba dookreślić która konkretnie książka urzeka mnie najbardziej
To jest właśnie piękno Pratchetta - jedna książka nie wystarcza
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2012-03-29 13:43:55
rrudi
rrudi - Superbojownik · przed dinozaurami
moje ulubione serie to o Straży, NU i Moiście. żeby jedną wybrać to ciężko by było... może ta która dopiero się ukaże ;) ?
i10
i10 - Skończył się na Kill'em All · przed dinozaurami
@rrudi ostatnie dwie każą wątpić niestety
Mrowczak123
Mrowczak123 - Superbojownik | GG: 8483389 · przed dinozaurami
Kurczę, naprawdę trudno wybrać... Hmmm, ze wiata dysku to głównie mógłbym zadeklarować wielką sympatię do Ricewinda...
Balun
Balun - Superbojownik · przed dinozaurami
Pierwsza, którą przeczytałem "Mort". Jakiś sentyment pozostał.
Straż, Rincewind i Śmierć
Szamano
Szamano - Ptakomaniak · przed dinozaurami
Do moich ulubionych bohaterów należy Niania Ogg. Wiadomo za co .
Szamano
Szamano - Ptakomaniak · przed dinozaurami
Boszsz, nie tu się wpisałem . Ale nawiązując do Niani moją ulubioną pozycją z księgozbioru Pratchetta jest książka "Trzy wiedźmy".
black_bird
Najukochańszy jest "Mort" ,w ogóle uwielbiam ŚMIERĆ,poza tym "Eryk" ,"Muzyka Duszy" i "Piekło Pocztowe" i ... ehhh wszystkie
Mefi357
Mefi357 - Superbojownik · przed dinozaurami
Mort - pierwsza, która przeczytałem i utkwiła mi w pamięci. Poza tym lubię cały cykl o Śmierci i o Straży.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Bot4nik - bojownik · przed dinozaurami
Mort, Ciekawe Czasy i Kosiarz. Hmm... Widzę, że większość podobnie wybrało.
fulmar
fulmar - Superbojownik · przed dinozaurami
Dla mnie cały cykl o Straży (ciekawe, jak przyjmę 'Niuch' (już zamówiony...)), a spoza - 'Kosiarz' i 'Ostatni bohater'.
ROJ
ROJ - Superbojownik | Skype: mrojczyk · przed dinozaurami
zgadzam się z i10 - "Dobry Omen" - od niego zacząłem przygodę z Pratchetem i mam sentyment
pozdr
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
"Niewidoczny uniwersytet", ale że czytałem kilka lat temu, to już nie pamiętam dlaczego.
fulmar
fulmar - Superbojownik · przed dinozaurami
Dla mnie jednak "Niuch", zaraz po niej "Zbrojni" (którą zresztą oswoiłem również po angielsku i czesku) i "Straż! Straż!".

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.