Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Bunkry forty i fortyfikacje
Klub otwarty
by Szczur_bunkrowy


Założony: 2008-10-01 12:49:00
Ostatnia aktywność: 2018-03-07 15:29:13
Postów na forum: 18
31 członków
Oglądany: 11124x

Plotkarnia

Szczur_bunkrowy
Szczur_bunkrowy - Superbojownik | GG: 4127573 · przed dinozaurami
Tu wymieniamy plotki i polemizujemy w sprawach wszelakich
swd56
swd56 - Superbojownik · przed dinozaurami
Jarku,zapewne wiesz gdzie jest Fort nr 1 w Piątnicy,chyba ktoś zaczyna na koszarowcu i sąsiednich schronach pogotowia bojowego sprzątać,w niedz. jak byłem to widać tam mniej śmieci i przejścia gdzie brak jest schodów są zabezpieczone.Może ktoś zrobi porządek jak na Forcie nr.2.Na Forcie nr.3 Ludwik z Pawłem oczyścili fosę między strzelnicą a muzeum,i częściowo są odrestaurowane okopy przy strzelnicy
Szczur_bunkrowy
Szczur_bunkrowy - Superbojownik | GG: 4127573 · przed dinozaurami
Wiem że na forcie W czyli nr3 Ludwik z Pawłem coś robią Ale co do Fortu A to niemam żadnych wieśći ale ruszę znajomych i się wypytam. Dokładnie to zrobię wywiad przez kumpli co znają Ludwika i dobrze z nim żyją.
Szczur_bunkrowy
Szczur_bunkrowy - Superbojownik | GG: 4127573 · przed dinozaurami
Już wiem że Fort A jest zagospodarowany przez Gościa który jest w Stanach ale tu w -p\Piątnicy będzie budował hotel w Forcie A. Pomysł zaczerpnął z Krakowa gdzie już taki hotel powstał. Oczywiście Ludwik, mi bardziej znany jako pułkownik, robi też porządki na forcie B czyli nr 2
Szczur_bunkrowy
Szczur_bunkrowy - Superbojownik | GG: 4127573 · przed dinozaurami
uwaga uwaga już w tym tygodniu wrzut na fotki tym razem to będzie VERDUN. tylko muszę je przerzucić z aparatu
swd56
swd56 - Superbojownik · przed dinozaurami
link do ciekawej stronki,może niektórzy ją znają,są opisy fortyfikacji z fotkami,ciekawa stronka,jeśli kogoś by interesowało to mogę jeszcze wrzucić link do strony ze starymi mapami
http://kaczorek.easyisp.pl/pisz/

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.