Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
George Carlin FC
Klub otwarty
by Emcay


Założony: 2008-09-03 10:28:28
Ostatnia aktywność: 2018-08-02 15:41:33
Postów na forum: 24
208 członków
Oglądany: 5824x

Testament GC

Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
http://www.georgecarlin.com/home/carlin_memletter.jpg

I jak tu nie podziwiać kolesia, który po prostu trzyma się swoich przekonań. Najbardziej podoba mi się podkreślanie, że nie chce on żadnych obrzędów religijnych, więc pozostaje ateistą.
Edytowano x 2 Ostatnio zmieniany: 2010-08-20 10:36:08
squarepusheraura
W sumie to zastanawiam się, jaka byłaby reakcja GC, gdyby po opuszczeniu tego świata dotarł do Bram Niebios gdzie Bóg rzekłby "I co mam teraz z Tobą zrobić ?".

Co jak co, ale tego gościa nigdy nie wykreślę ze swojego notesika kontaktowego ;-).
Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
Coś mi się wydaje ze GC zacząłby rozmowę z Św. Piotrem od tradycyjnego powitania zaczynającego się od "Fu" i kończącego na "You", a potem by ich przekonał do ateizmu.
squarepusheraura
No nie przesadzajmy. Gościu wojującym ateistą vide chociażby Dawkins chyba nie był. Bardziej skłaniał ku używaniu rozumu niż zasłaniania się wiarą jako usprawiedliwienie swoich czynów. Tak niebywale inteligentny człowiek nie mógłby się po prostu zwrócić w kierunku takiego agresywnego podejścia.
Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
Odnosiłem się do: GC, You are all diseased, 1999, początek:
Oczywiście oklaski....
Thank You, Thank You, I appreciate it, how's everybody doin tonight, good, well Fuc? You.....

I tak jak napisałem potem by się zaczęła rozmowa
Może do ateizmu by ich rzeczywiście nie przekonał, ale udowodnił by, że są przyczyną większości wojen.

Plik w szaffie + pierwszy skecz - Airport security (weźcie pod uwagę rok - 1999, prorok, miał dwa lata później swój entertainment), może dodam powoli cały album
squarepusheraura
A, w ten sposób. No on się ciekawie witał z publiką ;]
Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak sam siebie określał, jest człowiekiem, który nie przebiera w słowach, jak jego dziadek, który zwykł mawiać "I'm going upstairs to fuc? your grandma" - no przecież nie będzie okłamywał czterolatka . Kurcze musiałbym przesłuchać jeszcze raz jego płyty ale to się niestety w jednej dobie nie zamknie. Niech Wonderfull W-I-N-O będzie z wami.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
PogromcaMitow - bojownik | GG: 4535726 · przed dinozaurami
Choć nie jestem ateistą, to mam ogromny szacunek do Carlina. Zmuszał ludzi do krytycznego myślenia, czym zasłużył sobie na moje wielkie uznanie. Nie raz rozśmieszał mnie do łez, jednak pod względem stand-up'ów moim zdaniem niekwestionowanym mistrzem pozostaje Bill Hicks, szczególnie polecam jego ostatni występ pt. "Revelations" http://www.youtube.com/watch?v=HhBuH_9pJ24

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.