Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
George Carlin FC
Klub otwarty
by Emcay


Założony: 2008-09-03 10:28:28
Ostatnia aktywność: 2018-08-02 15:41:33
Postów na forum: 24
208 członków
Oglądany: 5828x

A dead fuck...

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Dziki_Wiewi00r - Superbojownik · przed dinozaurami
Witam.
Śmierć George'a to, zupełnie serio, jedna z większych tragedii mojego życia. Oglądałem na YouTube (użytkownik DiavoloDiAno ma wszystkie HBO Speciale i więcej, jeśli ktoś jeszcze nie wie) jego ostatni Special, gdzie mówił o starych i zmarłych - a wkrótce potem sam do nich dołączył.

Jeśli dobrze pamiętam, w jego opinii, stary pierdolec (a dead fuck) ulega skreśleniu z listy znajomych po 6 miesiącach od śmierci. Taki rytuał pożegnalny w stylu George'a.

Ten okres od jego śmierci upłynie 21 lub 22 grudnia. Może przygotujemy na tę datę godne epitafium dla tego wielkiego człowieka? Obszerna notka z wklejonymi filmami lub odnośnikami do nich, z Tube'a? Krótkie podsumowanie kariery? W końcu to sześć miesięcy i - off you go! Hm?
Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
Użytkownik Emcay ma wszystkie jego show-y (mp3), booki, i kilka video. Odnosisz się do "It's Bad for Ya" i niestety tam jest mowa o 6 tygodniach. Ale uważam, że masz dobry pomysł i do końca roku damy radę coś takiego przygotować.
Emcay
Emcay - Superbojownik · przed dinozaurami
I co? I nic - zero odpowiedzi? A do końca roku coraz mniej czasu
avallash
avallash - Superbojownik · przed dinozaurami
Jakie epitafium? sam George złajałby was za takie zaśmiecanie internetu. Co? Myślicie że siedzi na chmurce i się głupio ślini patrząc na żywych? Nawet jeżeli jest to opcja, to sam powiedział że z niej nie skożysta. Najlepszym testamentem, epitafium czy czymkolwiek jest wchłonięcie kilku słów doświadczenia życiowego którym starał się edukować amerykańców i wprowadzenie ich w życie. Zero świeczek w opisach, zero galerii, żadnego profilu na n-k (bleh!). Walnąć flaszkę whiskey za jego zdrowie i dla odwagi i powiedzieć ludziom których się nie lubi że są tępymi ch****mi. Wydaje mi się że jeżeli czegokolwiek by chciał od ludzi których w życiu nie spotkał, to właśnie tego.

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.